KLIMATIZACE | TEPELNÁ ČERPADLA

Dodáváme klimatizace zejména do kanceláří, rodinných domů a bytů. Montáže provádějí kvalifikovaní  technici. Dodáváme špičkovou kvalitu provedení, bezkonkurenční záruku 5 let, každoroční záruční servisní prohlídku ZDARMA a jistotu stabilního českého dodavatele!

Disponujeme referencemi, bezkonkurenční zárukou 5 let, garancí nejnižší ceny na trhu! Sleva při objednání více zakázek pro jeden bytový dům či ulici s rodinnými domy!

V rámci AKCE nabízíme kompletní realizaci klimatizace o výkonu 2,5 kW vhodné do bytu či domu nebo kanceláře za BEZKONKURENČNÍCH  19 999 Kč vč. DPH včetně montáže, záruky 5 let a každoročního záručního servisu ZDARMA! KAPACITNĚ OMEZENO! tel. 530 333 641, info@hysperia.cz

Tip! Klimatizací je možné i velmi úsporně topit!

NAŠE AKČNÍ CENA ZAHRNUJE:

Cena za instalaci je konečná pro kompletní instalaci, nezahrnuje pouze délku vedení potrubí, která je u každého zákazníka individuální a konzoli pro instalaci venkovní jednotky, která se umísťuje individuálně.

Ceník vedení potrubí a napájení:

  • propojovací chladivové potrubí 10/6 mm včetně izolace s tažením v liště včetně hadice pro odvod kondenzátu činí 2 190 Kč vč. DPH za 1 metr
  • elektroinstalační kabely - elektrické napájení (tažení v liště ke zdroji napájení) činí 499 Kč
  • 1x průraz zdí cena 1 999 Kč vč. DPH
  • doprava po celé ČR zdarma
  • napojení chladírenského potrubí na jednotky, vytvoření chladícího okruhu, jeho vakuování, zkoušky těsnosti v ceně
  • uvedení do provozu, zaškolení obsluhy v ceně
  • vyplnění předávacího protokolu, předání díla v ceně

V ceně není konzole k upevnění vnější jednotky, kterou je nutno volit vždy individuálně, cena za základní konzoli k instalaci na zeď činí 2990 Kč vč. DPH.

Volitelným příslušenstvím je také WiFi modul pro ovládání přes mobilní aplikaci - 1 590 Kč.

Průměrná cena KOMPLETNÍ realizace včetně vedení potrubí o délce jeden metr (instalace vnitřní a venkovní jednotky přes zeď včetně průrazu) tažení kabelu k napájení a se standartní venkovní konzolí na zeď činí maximálně 24 999 Kč a cena je konečná za kompletní realizaci bez dalších příplatků!

Uvedená cena montáže neobsahuje speciální výškové práce (plošina, lešení).

Ceny za klimatizaci HYSPERIA clima 2,5 kW jsou konečné pro všechny standardní montáže!

Konkrétní podmínky a další informace na tel. 530 333 641 nebo info@hysperia.cz

Ceny uvedeny včetně snížené 15% DPH pro rodinné domy a byty.

Klimatizace dodáváme pomocí našich spolupracujících dodavatelů. Dodáváme širokou škálu značek jako jsou Sinclair, Gree, Daikine apod.