Servis a revize kamerových systémů

Servis a revize bezpečnostních kamer a elektronických zabezpečovacích systémů (ezs). Pro maximální bezpečnost vašich domů, průmyslových budov, firem a majetku.


Nahlášení servisního požadavku:

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme do zpět. Je nutné specifikovat kompletní rozsah závady. Prioritně odbavujeme nahlášené servisní požadavky a poruchy s jasnou specifikací. Objednávky servisu bez správně vyplněných informací odbavujeme jako poslední. Děkujeme za pochopení. 


Servisní požadavky nahlašujte VÝHRADNĚ přes tento formulář.

Záruční servis je ve lhůtě 2 leté záruky zcela ZDARMA. Pozáruční servis se řídí sazebníkem poplatků nezáručního servisu, případně je možné využít paušálního servisního poplatku. 

Cena za placený servisní výjezd činí 900 Kč bez DPH za každou započatou hodinu práce technika zahrnující také čas strávený na cestě a 8 Kč bez DPH za kilometr. Placený servis zahrnuje servisní výjezd nezahrnující závadu na zařízení, tedy například: problém s internetovou sítí zákazníka (náš technik vždy proměří rychlost internetu a zda splňuje minimální požadavky pro vzdálený náhled na kamerový systém přes počítač či mobilní aplikaci. Placený servis zahrnuje také veškeré další závady na kamerovém systému způsobené zákazníkem či vyšší mocí.